O nas

Firma "Zakład Instalacyjny Jacek Piórkowski" swoją działalność rozpoczęła w 1990 roku. Specjalizujemy się w kompleksowym montażu instalacji wodno-kanalizacyjnych, sanitarnych grzewczych, gazowych, centralnego ogrzewania, montujemy filtry wody, kolektory słoneczne, pompy ciepłą, odkurzacze centralne, systemy rekuperacji.
Prowadzimy nowe inwestycje, począwszy od samego projektu, na etapie którego wspieramy i doradzamy najlepsze rozwiązania w oparciu o dostępne technologie, wykonujemy remonty i przeróbki zamontowanych już instalacji. Bazujemy na produktach wysokiej jakości i sprawdzonych rozwiązaniach, które są efektem długoletniego doświadczenia w branży instalatorskiej. Współpracujemy z czołowymi producentami branży instalatorskiej, posiadając status autoryzowanego instalatora.
Wykonujemy okresowe przeglądy instalacji gazowych. Każdy przegląd zakończony jest wystawieniem stosownego protokołu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów uruchomiliśmy system sprzedaży ratalnej na świadczone usługi i produkty (piece, kotły, grzejniki itp. oraz całe systemy). Stale współpracujemy z biurem projektowym. Wspomagamy przy projektowaniu i dopełnianiu formalności urzędowych instalacji gazowych. Nasi Klienci przyjeżdżają, aby podpisać umowę. Reszta należy do nas. 

Swoje zlecenia powierzyły nam zarówno instytucje i obiekty użyteczności publicznej, firmy jak i szerokie grono osób prywatnych. Wśród nich znajdują się: PIXEL budynek Allegro, Klinika Grunwaldzka, szpital onkologiczny, rezydencje, mieszkania, domy, wille, kamienice, posesje, gabinety i salony. 

Zapraszamy wszystkich, którzy cenią sobie fachowość i zaangażowanie w powierzone zlecenie. Polecamy się Klientom indywidualnym, przedsiębiorcom, developerom, instytucjom, samorządom.  Dziękując za zaufanie wszystkim dotychczasowym oraz przyszłym Klientom i zapraszam do korzystania z naszych usług. 

Jacek Piórkowski